Anasayfa
Sipariş Takibi
Banka Hesapları
İletişim
Ürün Arama Gelişmiş Arama
Dolar : 18.6501 TL   Euro: 19.5366 TL
E-posta
Şifre
Şifremi Unuttum
Kampanyalarımızdan haberdar olmak için e-posta listemize üye olunuz...

Sipariş Takibini Nasıl Yapabilirim ? 

Hazırlanıyor ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanmakta olduğunu belirtir.

Ödeme Bekliyor ifadesi havalenizin henüz hesabımızda görünmediğini belirtir.

Onay Bekliyor ifadesi havale işleminizin bankamızda görünüp görünmediğinin kontrolü yapıldığını belirtir. 

Kargoda ifadesi siparişinizin firmamızdan çalıştığımız kargo firmasına teslim edildiğini ifade eder.

İptal Edildi ifadesi alışveriş işleminizin iptal edildiği anlamına gelir.

Siparişinizin son halini  Sipariş Takibi kısmında görebilirsiniz.

Kargo Ücreti Ne Kadar? 
250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti www.bilgisayarmarket.com "a aittir.       90 TL altındaki siparişlerde ise taşıma ücreti İstanbul içi adresler için 5 TL, İstanbul dışı adresler için 10 TL "dir ve Faturanıza dahil edilir.

Siparişim Ne Zaman Adresime Teslim Edilecek? 
Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içerisinde saat 16:00"a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir.Kargonuz,gönderi merkezine (İstanbul"dan) 0-600 KM mesafelere 24 saat, 600 KM üzeri mesafelere ise 48 saatte teslim edilir(Olağan üstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol durumu hariç)

Siparişim Ne Şekilde Teslim Edilecek?
Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size ve www.bilgisayarmarket.com" a bir e-posta gönderilir. Sevkiyat Yetkilileri siparişinizi gördükten sonra taahhüt ettikleri süre içerisinde ürünleri hazırlar ve UPS Kargoya ürünleri teslim ederler. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.
www.bilgisayarmarket.com"da siparişlerinizin teslimatı UPS Kargo tarafından yapılmaktadır.

Teslimat Adresinde Bulunamazsam Ne Olacak?
Anlaşmalı Olduğumuz Kargo firmaları teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içersinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde " ile irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün Kargodan Eksik çıkarsa Ne Yapmalıyım?
Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa hizmet@bilgisayarmarket.com adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta atabilirsiniz. Size en kısa sürede bu konuda cevap verilecektir.

Garanti Şartları 
Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.www.bilgisayarmarket.com"a gönderdiğiniz ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize hizmet@bilgisayarmarket.com adresinden başvurabilirsiniz.

İade Şartları
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir.Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

*İade veya değişim süresi yedi ( 7 ) gündür.

*İade veya değişim talebinizi neden belirterek hizmet@bilgisayarmarket.com adresine mail atabilirsiniz

*İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

*Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, göğüs pompaları ve emzirme ürünleri, iç çamaşır vb. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.

*Ürünü adresimize antlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.  

*İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

*Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren iki (2) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza veya havale / EFT yaptığınız hesap numaranıza yapılacaktır.

 

Bu gizlilik ilkeleri Sarf Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti. tarafından, Sarf Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti.?nın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.bilgisayarmarket.com  web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda  görülmesinin engellenmesi için Cookie?lerden yararlanılmaktadır. Cookie?lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.bilgisayarmarket.com  adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (anne kızlık soyadı, vergi numarası, kimlik numarası) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.

Sitemizin online anket formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (anne kızlık soyadı, vergi numarası, kimlik numarası) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınana ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.

Sitemizde çeşitli yarışmalar düzenlenmektedir. Yarışma katılım formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (anne kızlık soyadı, vergi numarası, kimlik numarası) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınana ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler, ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.

Sitemizdeki reklam alanlarının pazarlanması konusunda bir reklam pazarlama kuruluşu ile çalışmaktayız. Firmanın burada yayınlayacağı raklamlar cookie içerebilir. Kendi sayfalarımızda da cookie?ler yer almasına rağmen, reklamlarda kullanılan cookie?lerin içeriği reklam firması tarafından toplanır ve bu bilgiye firmamızın erişimi yoktur. Bazı kullanıcı bilgileri sitemize reklam veren kuruluşlarla paylaşılmaktadır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini

engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- Tüm bilgileriniz sizin mail adresiniz ve şifreniz ile değiştirilebilir.

2- Kredi kartı işlemlerinde 128 Bit SSL kullanılır. Kredi kartı bilgileri şifreli olarak bakanızda provizyon alınması için kullanılır. Kredi Kartı bilgileriniz database"mize kaydedilmez. Banka kayıtlarımızda kredi kartınızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamı görülür. Bu sizinle iletişim kurabilmek içindir.

3- Kredi kartlarında güvenlik kodu girilmesi istenir. Böylece başkasının kredi kartı kullanımı engellenmiş olur.

4- Teslimatlar kargo ile adresinize kimlik tespiti ile yapılır.

5- Kredi kartı sahteciliğe karşı tüm siparişlerin IP numaraları kaydedilir. Böylece siparişlerin hangi bilgisayardan verildiği tespit edilmektedir.

Bilgi Birleştirilmesi

Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir.

Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya grubumuza bağlı diğer firmalar tarafında paylaşılabilir. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Sepet Toplamınız 0,00 TL

Sitemiz yeni versiyonu ile hizmetinizdedir.

Kredi kartı ile Garanti Bankası ve diğer bonus kartları kullanabilirsiniz.

Diğer bankalar için Mail order ile alım yapabilirsiniz lütfen arayınız.

Bilgisayarmarket.com

 
Anasayfa | Üyelik | Sipariş Teslimat | Garanti İade | Güvenlik ve Gizlilik | Banka Hesaplarımız | İletişim
replica hermes handbags, celine tote handbags, louis vuitton outlet online, canada goose outlet sale, canada goose Canada Goose coats toronto Canada Goose constable louis vuitton handbags Moncler Belgique hermes Hot woolrich Moncler birkin hermes handabgs celine online prada online canada goose jacket sale celine handbags cheap canada goose parka prada outlet bags hermes replica bag trong>goose jacket
hermes outlet, replica celine handbags, replica designer handbags, canada goose outlet toronto factory, cheap canada goose jackets Canada Goose coats toronto Canada Goose cheap louis vuitton wallets azaadsource.com replica judith leiber 2015 Canada Goose moncler taille birkin hermes bags celine phantom bags prada bags cheap canada goose parka sale celine bags outlet canada goose women prada bags replica hermes bag kelly trong>Canada Goose outlet
viagra Danmark K?b Viagra Online Viagra Denmark Generisk viagra generisk Viagra Viagra Generisk Viagra orden priser p? Cialis cialis orden K?b